Daria Dampc-Dowbór

radca prawny
doradca restrukturyzacyjny

Prowadzę kancelarię w Gdańsku, ale przyjmuję do prowadzenia sprawy z całego Pomorza. Doradzam klientom oraz reprezentuję ich w sprawach z zakresu prawa upadłościowego.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego spółka akcyjna w upadłości

Daria Dampc-Dowbór14 kwietnia 2022

Ważna informacja dla wierzycieli Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego spółka akcyjna w upadłości (KRS: 148000

Postanowieniem z dnia 25 marca 2022 r. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VI Wydział Gospodarczy, w sprawie o sygn. akt VI GU 627/21, postanowił ogłosić upadłość dłużnika Biura Projektów Budownictwa Komunalnego spółki akcyjnej w Gdańsku, 80-237 Gdańsk, ul. Uphagena 27, KRS 0000148000.

Obwieszczenie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym o ogłoszeniu upadłości BPBK S.A. nastąpiło w dniu 7 kwietnia 2022 r.

Postępowanie prowadzonej jest przed Sądem Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku, pod sygn. akt: IV GUp 191/22.

Na syndyka wyznaczono Janusza Łepkowskiego (licencja doradcy restrukturyzacyjnego nr 304; adres: Janusz Łepkowski Biuro Syndyka, 83-000 Pruszcz Gdański, ul. Zastawna 31).

✅ w terminie 30 dni od dnia 7 kwietnia 2022 r. – wzywa się wierzycieli do zgłaszania swoich wierzytelności w stosunku do upadłego;

✅ w terminie 30 dni od dnia 7 kwietnia 2022 r. – wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach upadłego (jeśli nie zostały ujawnione w Księdze Wieczystej) do ich zgłoszenia, pod rygorem utraty powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym;

✅ w terminie tygodnia od dnia 7 kwietnia 2022 r. – (lub 30 dni dla podmiotów mających w dniu wydania postanowienia o ogłoszeniu upadłości siedzibę lub miejsce zwykłego pobytu za granicą Polski) – termin dla wierzyciela na wniesienie zażalenia na wydane postanowienie w przedmiocie ogłoszenia upadłości Elektromontaż Gdańsk spółka akcyjna.

Wierzytelności należy zgłaszać pod sygnaturą akt VI GUp 191/22.

Jeśli masz wątpliwości odnośnie przygotowania pisma jakim jest zgłoszenie wierzytelności podziel się swoimi wątpliwościami w komentarzu do niniejszego wpisu.

Pozdrawiam

Daria Dampc-Dowbór

radca prawny

doradca restrukturyzacyjny 

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Daria Dampc-Dowbór

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Komentarze (0)

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: