Daria Dampc-Dowbór

radca prawny
doradca restrukturyzacyjny

Prowadzę kancelarię w Gdańsku, ale przyjmuję do prowadzenia sprawy z całego Pomorza. Doradzam klientom oraz reprezentuję ich w sprawach z zakresu prawa upadłościowego.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Getin Noble Bank S.A. w upadłości – ważne postanowienie Sądu Apelacyjnego w Warszawie – Sąd II instancji wstrzymuje raty

Daria Dampc-Dowbór09 listopada 2023

Kolejne postanowienie, o którym uzyskałam informację jeszcze szczególnie ważne. Wydał je Sąd II instancji – Sąd Apelacyjny w Warszawie.

Postanowieniem z dnia 5 września 2023 roku Sąd Apelacyjny w Warszawie w sprawie pod sygn. akt VI ACa 440/22 postanowił udzielić zabezpieczenia roszczenia powodów o ustalenie nieważności umowy o kredyt hipoteczny przez wzajemne unormowanie praw i obowiązków stron na czas trwania postępowania polegające na wstrzymaniu obowiązku dokonywania przez powodów spłaty rat kredytu w wysokościach i terminach określonych w ww. umowie:

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

Daria Dampc-Dowbór

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  Komentarze (0)

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radcy Prawnego Daria Dampc-Dowbór w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: